Zaměření společnosti

Gunexpert s.r.o., je společnost, zabývající se výrobou modernizačních prvků současných zbraní. Hlavním předmětem zájmu je modernizace  Sa vz.58 a jeho odvozených verzí. Zabýváme se návrhem, programováním výroby a realizací samotného produktu. Inovativní myšlenky a nápady z oblasti modernizace zbraní převádíme do hmotné podoby, finální produkty  s profesionály  testujeme a v případě uspěšné ověřovací série sami distribujeme. Provádíme puškařské práce spolu s nejlepšími puškaři v České republice.

Naše cíle

Hlavním úkolem GuneXpertu je práce na projektu popularizace zbraně Sa vz.58. S ohledem na unikátnost a spolehlivost  konstrukce této zbraně, se zabýváme zvyšováním její užitné hodnoty v bojových podmínkách. Na Sa vz.58 provádíme odborné práce puškařského charakteru, bezdoplňkové tuningy a to vše bez zásahu do konstrukce. Zajišťujeme  nástřiky zbraní dle požadavků. Seřízení spouště, rektifikace miřidel a nastřelení. Nastřelení a seřízení optických soustav. Jsme jediní dodavatelé unikátních doplňků pro tento typ zbraně.

Internetové stránky

Děkujeme, že jste si našli cestu k našim stránkám, a věříme, že zde najdete veškeré informace a materiály spojené se zbraní Sa-58, popřípadě její civilní poloautomatickou verzí CZ 858 Tactical. Projekt začal nákupem civilních verzí, modifikací užitných vlastností a následným přenesením těchto úprav do prostředí vojenských profesionálů. Sa-vz.58 patří jednoznačně ve své kategorii mezi nejlepší zbraně na světě, konstrukční předpoklady, jednoduchost údržby a oprav, spolehlivost v extrémních podmínkách z ní dělají precizního spojence. V případě dalších technických dotazů se nejdříve podívejte na naše technické stránky  www.gunexpert.webnode.cz

Historie

Tento objednávkový obchod byl vytvořen v roce 2008 na základě Vašich požadavků k dodávkám doplňků a náhradních dílů ke zbraním Sa vz.58 nebo k zbraním z této vycházející, jako FSN Novohradsky, CZ 858 Tactical, Hermex CZH 2003 a další.  Pokud tady nenajdete Vaše oblíbené zboží, je to z důvodu naší neznalosti celého trhu s doplňky, nebo že jsme přesvědčeni, že daná věc neodpovídá naším kvalitativním požadavkům. Budeme vám vděčni za jakékoliv nové návrhy. Prodáváme pouze věci, které jsme si sami ozkoušeli, a s nimiž jsme byli dlouhodobě spokojeni. Jestliže se stane, že některé zboží je staženo z nabídek, znamená to jen dva možné konce, zboží dlouhodobě není nebo dané zboží se ukázalo jako problematické.


Česky English